Hilfe

.com.ua

опекуном

опікуном

Работа в Германии

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Оставить заявкуЗалишити заявку

Відгуки про Hilfe

Про компанію «Hilfe» я дізналася ще в далекому 2017 році і дуже шкодую, що не відчинила для себе її раніше. Адже за роки нашої співпраці, команда «Hilfe» жодного разу не дала приводу засумніватися в їх відповідальності та надійності. Кожен пункт співпраці з «Hilfe» – виконується оперативно, якісно і професійно. Окремо хочеться подякувати, Катерину Пирожок, яка весь час супроводжувала мою реєстрацію в онлайн режимі. З огляду на те що я з інтернетом завжди звертаюся на «Ви» – її підтримка в цьому питанні, стала ключовою, для моєї подальшої роботи за кордоном. Тому, на сьогоднішній день, всім, хто бажає безпечно влаштуватися на роботу за кордон – рекомендую тільки «Hilfe»!

Олександра, м.Київ

Про компанію «Hilfe» дізналася дуже давно на просторах інтернету. Довго сумнівалася, але все-таки вирішила ризикнути, і єдине про що я в підсумку пошкодувала – втрата часу на роздуми. Насправді, компанія «Hilfe» відповідальна і благонадійних організація, яка надає безпечну роботу за кордоном. Тут працює відповідальний, небайдужий і висококваліфікований персонал. Всі умови співпраці компанією «Hilfe» виконуються стовідсотково! Окремо хочеться подякувати Катерину, Томаса і Вікторію за грамотне сприяння, і допомога в оформленні документації. Ця совісно і порядна команда без перебільшення стала моєю «дороговказною зіркою» в моїй підготовці до працевлаштування за кордоном. Всім рекомендую!

Валентина, м.Житомир

Приїхала працювати в Німеччину за програмою «Hilfe». Для цього спеціально підучила німецьку мову. Мені вистачило місяця для того, щоб вивчити ази німецької. По приїзду в Німеччину була дуже здивована чистотою вулиць, архітектурою, і приязню місцевих жителів. Моє завдання – доглядати за літньою жінкою: Кухар і прибирати. Що мені найбільше сподобалося – це можливість взяти з собою свою подругу для спільної роботи. Тепер ми змінюємо один одного раз в пару місяців. Мені дуже зручно, можу приїжджати додому до дітей.

Євгенія, м.Львів

Ви не повірите, але коли я приїхала працювати до Німеччини, у мене з’явилося більше вільного часу, на відміну від моєї попередньої роботи, де мені доводилося працювати весь день. Тепер я можу зайнятися улюбленою справою – вишивкою бісером. Жінка, за якою я доглядаю, добре до мене ставиться. Їй дуже сподобалися мої картини. Щиро вдячна «Hilfe» за те, що дали можливість змінити своє майбутнє.

Марина, м.Київ

Я працюю в Франкфурті. Якби не знайома, яка порадила компанію «Hilfe», продовжувала б і далі працювати вахтеркою, бездарно просиджуючи свій дорогоцінний час. Подала заявку на сайті. Хоч спочатку і сумнівалася, чи варто взагалі їхати. Коли приїхала до Німеччини, моя думка різко змінилася. Я почала заробляти пристойні гроші, у мене з’явилося особистий час на саму себе. Щотижня виходжу на прогулянку в парк. Дуже задоволена. Спасибі вам.

Ірина, м.Кривий Ріг

Так рада, що сюди приїхала. Та й бабуся, за якою я доглядаю дуже зраділа. Каже тепер вона може витрачати час на себе, а не на домашні роботи. Робота не складна. Хлопці, якщо хочете заробляти, а не тільки мріяти, подорожувати по барвистим містах Німеччини і Європи, подавайте заявку, реєструйтеся. По приїзду в Європу, зрозумієте, що витрачені зусилля не пішли даром. По мимо цього я знайшла собі заміну, яка зможе працювати місце мене якийсь період. Плюс, щомісяця роблю банківські перекази своєї сім’ї. Спасибі, таку роботу як у мене, ще потрібно пошукати.

Наталія, м.Харків

Спасибі хлопцям з «Hilfe» за допомогу. Я поїхала в Німеччину на роботу на все літо по біометричного паспорту. Вдало відпрацювала сезон, заробила грошей, встигла помандрувати, відпочити. Але прийшов час повертатися. Відразу ж після прибуття в Україну, виникло питання: «Як повернутися назад?». Звернулася до адміністратора сайту, вони мене напрочуд запам’ятали, де все ясно пояснили, що після поїздки по біометрії, можна відкрити робочу візу і залишитися в Європі на тривалий період. Все працює дякую. Хлопці, я думала, що так не буває. Але тепер – отримую євро.

Людмила, м.Васильків

4 місяці працювала доглядальницею в одній з сімей в Німеччині. Не встигла приїхати додому, а вже хочу повернутися. Моя господиня каже, що після того, як я почала у них працювати, її мама ожила, стала більше спілкуватися, рухатися, веселиться. І це правда, так як я подружилася з цією жінкою. Ми разом проводили дуже багато часу. На новий рік, я подарувала бабусі, за якою доглядаю, набір для вишивання. Мало того, їй сподобалося, але і я почала займатися вишивкою. Разом за 1,5 місяців ми вишили величезну картину, але якій намальований барвистий пейзаж – українське село. Робота не складна, тому всі, хто хоче заробити – приїжджайте. Оформити документи допомогли на сайті hilfe.com.ua

Надія, м.Київ

Відгуки про роботу доглядальницею в Німеччині

Через нестабільну ситуацію в країні все більше українців цікавляться відгуками про роботу доглядальницею в Німеччині. Для зручності користувачів сайту все реальні історії з життя наших клієнтів ми зібрали на одній сторінці. Тут можна прочитати про те, як працювати доглядальницею в Німеччині, відгуки про виникаючі ситуація і способи їх вирішення. Наші клієнти поділилися своїми думками про те, як працюють співробітники Hilfe, наскільки їм можна довіряти і які гарантії надаються для шукачів. Корисну інформацію можна отримати і про оформлення документів, наприклад, віз або біометрії. Деякі у відгуках розповідають про досвід і те, як склалося життя після роботи доглядальницею в Німеччині.

Відгуки – авторитетне джерело для формування власної думки

Погодьтеся, багато при пошуку роботи в Німеччині доглядальницею орієнтуються на розповіді знайомих, колишніх колег, друзів і родичів, тому відгуки реальних людей дуже корисні. З їх допомогою можна дізнатися про:

  • можливі «підводні камені» професії;
  • ставлення до персоналу;
  • нюанси, про які не розкажуть роботодавці;
  • труднощі, до яких можна підготуватися заздалегідь.

Кожен відгук – це індивідуальна історія, котра допоможе зробити зважений вибір.

Якщо ви вже працювали доглядальницею в Німеччині, відправляйте відгуки на пошту info@hilfe.com.ua. Наші менеджери обов’язково їх опублікують після модерації.

© 2010-2020 - Hilfe - Легальная работа сиделкой в Германии