Hilfe

.com.ua

опекуном

опікуном

Работа в Германии

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Оставить заявкуЗалишити заявку

Залишити заявку

Вакансії доглядальниці в Німеччині

Сервіс Hilfe пропонує вакансії доглядальниці в Німеччині для українців. Вона дозволить вам не тільки отримати безцінний досвід та підвищити навички володіння німецькою мовою, а й заробити хороші гроші. Компанія має десятирічний досвід роботи в цьому напрямку – за цей час сотні громадян України встигли скористатися послугами нашого сервісу. На даний момент вакансії доглядальниці в Німеччині актуальні для власників біометричних закордонних паспортів. Робота здійснюється вахтовим методом.

Наші послуги

Високої затребуваністю серед українців у Німеччині користується вакансія «робота доглядальницею». Тривалість перебування за кордоном може бути будь-яким, але не менше 2 місяців. Рекомендуємо в першу поїздку відправлятися на термін від 12 тижнів. Цього часу цілком вистачить для того, щоб переконатися в правильності свого вибору і освоїтися на новому місці. Після першого відрядження компанія Hilfe може безкоштовно підготувати необхідний комплект документів для оформлення робочої візи терміном на рік або 6 місяців. При цьому у вас буде можливість протягом зазначеного періоду виїжджати на територію України в заздалегідь узгоджений час. Ми пропонуємо перевірені вакансії доглядальниці в Німеччині. Якщо у вас є діти, є можливість працювати всього 2-6 місяців. Громадяни, які не обтяжені сімейним станом, можуть виїжджати і на більш тривалий термін, щоб заробити більше грошей. Ваш дохід безпосередньо залежить від кількості відпрацьованого часу та вашої кваліфікації.

Гарантія та вимоги

Наш сервіс – авторизований представник німецької компанії. Ми гарантуємо вам:

  • високу зарплату, що нараховується на картку;
  • укладення трудового договору на території України;
  • 100% офіційне працевлаштування;
  • забезпечення харчуванням та безкоштовне проживання;
  • оперативний пошук вакансії на основі ваших побажань.

Сервіс пропонує легальну роботу в країні Євросоюзу. Офіційне працевлаштування та гідний рівень зарплати – ключова перевага співпраці з Hilfe. Вимоги до претендента невисокі – у вас повинен бути досвід догляду за літніми людьми. Якщо його немає, ми надаємо можливість навчання. Вимоги до володіння німецькою мовою – мінімальні. Досить мати базовий рівень. Ви також зможете пройти короткі мовні курси, що надаються нашою компанією. Існують вимоги й до особистих якостей. Ми шукаємо добрих та порядних співробітників, що бажають допомагати людям. Якщо вас зацікавила наша пропозиція – зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Менеджер Hilfe надасть вам всю необхідну для працевлаштування інформацію.

Залишити заявку

© 2010-2020 - Hilfe - Легальная работа сиделкой в Германии