Шукаєте роботу в Німеччині? Пропонуємо Вам послуги нашого сервісу. Підбирати вакансії, готувати документи та виїжджати за кордон набагато зручніше, надійніше і вигідніше з професійним супроводом. Якщо у вас немає досвіду в такій справі чи впливових знайомих, то ризик натрапити на шахраїв, втратити час та гроші завжди присутній. Ми ж співпрацюємо з перевіреними німецькими фірмами по підбору персоналу і можемо гарантувати Вам успішність поїздки.

Наша пропозиція виявиться надзвичайно актуальною для жінок-українок. Ми влаштовуємо наших громадянок в Німеччині опікунками для людей похилого віку. Обов’язки достатньо прості та не передбачають великих фізичних навантажень, а оплата висока і наявні додаткові привілеї. Для початківців, які не мають досвіду і медичної освіти, ставка починається від 800 євро. При цьому роботодавець безкоштовно надає житло (окрему кімнату в домі підопічного) і виділяє кошти на продукти харчування. Все, що від Вас вимагається: контролювати прийом ліків підопічним, при необхідності допомагати з підтримкою особистої гігієни, прибирати та готувати – для себе та підопічного.

Діючи через сервіс Opekun, Ви зможете з мінімальними особистими турботами знайти хороше місце і швидко виїхати на роботу. Ми створюємо клієнтам кращі умови для достойного заробітку за кордоном. Читайте відгуки, щоб переконатися, і звертайтесь для консультацій.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *