Hilfe

.com.ua

опекуном

опікуном

Работа в Германии

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Оставить заявкуЗалишити заявку

Про компанію “Hilfe”

Дозвольте розповісти кілька слів про Hilfe. У нашому розумінні – це синонім легкості, безпеки і стабільності. Першим нашим клієнтом була няня з Хмельницького, яка 10 років тому отримала прибуткову роботу в Німеччині. Цей момент став відправним пунктом для розвитку проекту під назвою Hilfe.

Сьогодні «Халфі» – дружна команда, яка працює для співвітчизників, які цікавляться працевлаштування за кордоном. Ми знаємо про безробіття, низьких зарплатах і високих тарифах на комунальні послуги не з чуток, оскільки самі живемо в Україні. Пропонуємо спробувати інший сценарій – з нашою допомогою можна забезпечити собі достаток і проживання в європейській країні.

Професіонали, яким можна довіряти

Команда Hilfe знайшла спосіб підвищити матеріальний добробут співвітчизників, готових до переїзду за кордон. Ми знайомі з труднощами, які виникають через відсутність документів або мовного бар’єру, тому надаємо комплексне співробітництво. Підписуючи договір з клієнтом, беремо його під свою опіку. Що це означає? Компанія надає:

  1. Офіційне працевлаштування в німецькій компанії.
  2. Повну компенсацію транспортних витрат, проживання, харчування.
  3. Допомога у вивченні іноземної мови (підтвердження наявного рівня).
  4. Представлення інтересів клієнта в Німеччині.
  5. Консультації та інформаційну підтримку.

Ми регулярно цікавимося відгуками та рекомендаціями клієнтів, щоб зробити сервіс більш зручним і ефективним. Звертаємо Вашу увагу!

У мережі виявлено подібні сервіси з нашими фото, але іншими контактами на цьому сайті: work-sphera.com.

Будьте пильні, work-sphera.com – ШАХРАЇ!

Допомога 24/7

Кожен клієнт Hilfe – це життєва історія з унікальними особливостями. Наше головне завдання – допомогти людині отримати прибуткову роботу опікуном або нянею за кордоном, забезпечивши комфортні умови праці і життя. Мінімізуємо можливі ризики з моменту знайомства до працевлаштування здобувача в Німеччині. Допомагаємо зібрати потрібні документи, морально готуємо до переїзду і гарантовано підбираємо роботу з високою оплатою.

З нашою допомогою працевлаштовуються люди з досвідом, які вільно володіють іноземною мовою. Також влаштуємо в російськомовну родину кандидата без знання німецької та мінімальними навичками догляду за тяжкохворим або літньою людиною, якщо ви сильно цього захочете. Більш високий оклад з першого місяця запропонуємо українцям з вищою освітою.

Почитайте відгуки на сайті, щоб переконається в прозорості і ефективності нашої політики.

Звертайтеся за телефоном +380 67 341 5166 або приходьте особисто за адресою: Хмельницький, вул.Степана Бандери 1/1, офіс 701. Ради приносити користь!

Залишити заявку

© 2010-2020 - Hilfe - Легальная работа сиделкой в Германии