Як виїхати на роботу в Європу

Розумієте, що перспективи заробітку в Україні не дуже привабливі і думаєте, як виїхати на роботу в Європу? Ми допомагаємо українцям знайти хороші місця в Німеччині та без будь-яких турбот відправитися за кордон.

Наша спеціалізація – підбір вакансій на місце опікуна для людини похилого віку. Це проста по службових обов’язках робота, до претендентів на яку немає суворих вимог. Вам потрібно лише на базовому рівні володіти мовою та з чуйністю і відповідальністю ставитися до догляду за своїм підопічним. В деяких випадках доглядальниці  треба готувати та прибирати, проте це компенсується тим, що Вам пропонується окрема кімната в домі роботодавця і виділяються кошти на продукти. По суті додаткових витрат не передбачається, а умови для роботи і проживання максимально комфортні.

Співробітники сервісу Opekun потурбуються про те, аби прописані в договорі пункти відповідали Вашим вимогам. Як показує досвід, наші німецькі партнери чітко дотримуються цих домовленостей.

Хочете дізнатися, що потрібно для виїзду в Європу? Закордонний паспорт і бажання діяти

Пропонована нами робота в Німеччині по догляду для жінок є найкращим варіантом. Хорошим господиням доведеться виконувати звичні для них справи, а оплата дійсно достойна (від 800 євро без витрат на проживання і харчування). При наявності медичної освіти чи професійного досвіду в опікунстві ставки значно підвищуються. Чекаємо Вас для обговорення деталей.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *