Hilfe

.com.ua

опекуном

опікуном

Работа в Германии

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Оставить заявкуЗалишити заявку

Робота доглядальницею в Німеччині від роботодавця

Робота в Європейській компанії

Консультації та підтримка протягом усього часу роботи.

Довгострокове співробітництво.

Безкоштовна допомога в зборі документів для відкриття візи.

Робота в Європейській компанії

Консультації та підтримка протягом усього часу роботи.

Довгострокове співробітництво.

Безкоштовна допомога в зборі документів для відкриття візи.

Безкоштовне якісне харчування.

Безкоштовну окрему кімнату для проживання в місці виконання робіт.

Клієнтам з медичною освітою - вищу заробітну плату.

Безкоштовна доставка, комфорт та зручності.

Безкоштовне якісне харчування.

Безкоштовну окрему кімнату для проживання в місці виконання робіт.

Клієнтам з медичною освітою - вищу заробітну плату.

Безкоштовна доставка, комфорт та зручності.

Hilfe – надає можливість власникам БІО-паспортів, без оформлення візи, працювати вахтовим методом 3 через 3 місяці.

Кожен може вибрати кількість відпрацьованого часу в Німеччині, але мінімум 2 місяці! Перший раз ми рекомендуємо поїхати на 3 місяці, так би мовити «спробувати», «подивитися» що і як, чи влаштує вас все, підійдуть умови праці, оплата, ставлення! А далі ви може попросити нас, і ми абсолютно безкоштовно підготуємо вам документи на відкриття візи на 6 або 12 місяців!

Навіть якщо ви будете мати візу на 12 місяців ви можете періодично (в заздалегідь обумовлені терміни) їздити додому. Таким чином ми створюємо максимально комфортні умови для різних людей. Якщо ви мама і є неповнолітні діти, можете їздити вахтою по 2-6 місяців, якщо ж ви не обтяжені і ваша мета заробити якомога більше грошей, ви можете відпрацювати більший термін, після чого повернуться додому.

Будучи ексклюзивним авторизованим представником німецької компанії, ми пропонуємо:

1
2
3
4
5
6
7
1

робота доглядальниці в Європі для українців

2

швидкий пошук підходящих вакансій з урахуванням побажань наших клієнтів

3

офіційне працевлаштування з зарплатою на картку після підписання контракту

4

безкоштовне проживання в окремій кімнаті з забезпеченням харчування

5

безкоштовне якісне харчування, та страховку

6

оплату дороги туди і назад за свій рахунок

7

У нас – прямі контракти з іноземними компаніями та десятирічний досвід роботи на ринку пошуку персоналу. Тому ми відразу знаємо про нові вакансії роботи в Німеччині і рекомендуємо їх для українців.

Взаємодіяти з Hilfe легко і вигідно. Запрошуємо Вас особисто в цьому переконатися. Вам потрібна високооплачувана робота за кордоном, наприклад, в Німеччині – перспективній державі з високим рівнем життя?

Тоді телефонуйте або пишіть нам (контакти для зв’язку є на сайті). Менеджер обговорить з Вами всі необхідні деталі. Будемо раді посприяти у працевлаштуванні на сприятливих для Вас умовах. Впевнені: Ви залишитеся задоволені своїм вибором.

Залишити заявку

Від досвіду, вмінь і знань залежить розмір доходу. Щоб стати учасником програми, досить:

Таблиця зарплат

«*» — примеры возможных заработных плат. Окончательная заработная плата будет определна после прохождения собеседования и предоставления контракта.

Досвід опікунстваМед. освітаОплата: місяць/ €*
5 роківМедсестра1200-1600
1 рікнемає1000-1200
Доглядав (ла) за бабусею / дідусемнемає800-1000
 • Знання мови: Вільно спілкуюся
 • Досвід опікунства: 5 років
 • Медсестра
 • Оплата: 1200-1600€* / місяць
 • Знання мови: Побутовий рівень
 • Досвід опікунства: 1 рік
 • Немає мед. освіти
 • Оплата: 1000-1200€* / місяць

Залишити заявку

Курси німецької мови онлайн!

Сервіс «Hilfe» запускає тримісячну програму з вивчення мови, зорієнтовану на підготовку до отримання посади опікуна.
Що Вас чекає:

 • Теми і завдання, які обробляються в ході курсів, дозволять Вам вивчити базову лексику для проходження співбесіди і подальшого спілкування з підопічним, а також бути готовим до можливих побутовим ситуацій.
 • Курс включає 36 занять по одній годині. Спілкування з викладачем проходить через Skype.
  Ціна навчання за цією програмою – 500 грн. Погодьтеся, що з урахуванням нинішніх тарифів на мовні курси це майже безкоштовні заняття з відмінними перспективами на майбутнє.
 • Після завершення курсу Ви отримаєте сертифікат, який стане позитивним фактором для подальшого отримання добре оплачуваної посади доглядальниці і, можливо, стане в нагоді в майбутньому і для інших цілей.

Пройти курс німецької мови

Знання німецької мови, досвід і вміння – основні фактори, що впливають на формування рівня зарплати.

«Новачок», з першого місяця роботи, отримавши свій можливий мінімум – 800 €, може прагнути до підвищення доходу до 1000 €, вже після 3-го місяця працевлаштування. За рік ця «цифра» може вирости до 1500 € за умови досягнення високого рівня знання німецької мови і позитивних відгуків клієнтів.

Що потрібно щоб почати працювати в Німеччині
Опікуном / доглядальницею

 • Залишити заявку

 • Пройти співбесіду

 • Заповнити анкету

 • Отримати документи

 • Думки стали реальністю!

Не залишилося питань? Сміливо переходьте до заповнення анкети.

Що кажуть про нас люди?

4 місяці працювала доглядальницею в одній з сімей в Німеччині. Не встигла приїхати додому, а вже хочу повернутися. Моя господиня каже, що після того, як я почала у них працювати, її мама ожила, стала більше спілкуватися, рухатися, веселиться. І це правда, так як я подружилася з цією жінкою. Ми разом проводили дуже багато часу. На новий рік, я подарувала бабусі, за якою доглядаю, набір для вишивання. Мало того, їй сподобалося, але і я почала займатися вишивкою. Разом за 1,5 місяців ми вишили величезну картину, але якій намальований барвистий пейзаж – українське село. Робота не складна, тому всі, хто хоче заробити – приїжджайте. Оформити документи допомогли на сайті

Надія, Київ

Про компанію «Hilfe» я дізналася ще в далекому 2017 році і дуже шкодую, що не відчинила для себе її раніше. Адже за роки нашої співпраці, команда «Опікун» жодного разу не дала приводу засумніватися в їх відповідальності та надійності. Кожен пункт співпраці з «Hilfe» – виконується оперативно, якісно і професійно. Окремо хочеться подякувати, Катерину Пирожок, яка весь час супроводжувала мою реєстрацію в онлайн режимі. З огляду на те що я з інтернетом завжди звертаюся на «Ви» – її підтримка в цьому питанні, стала ключовою, для моєї подальшої роботи за кордоном. Тому, на сьогоднішній день, всім, хто бажає безпечно влаштуватися на роботу за кордон – рекомендую тільки «Hilfe»!

Олександра, Київ

Почніть свій заробіток разом з Hilfe

Ми пропонуємо кращу підтримку і сервіс, який ви можете собі уявити. Надішліть нам повідомлення, або телефонуйте, якщо у вас є які-небудь питання.

Залишити заявку

Доглядальниця в Німеччину без посередників

Хочете знайти роботу доглядальниці в Німеччині? Наша компанія допоможе вам у цьому! Сервіс Hilfe надає можливість власникам біометричних паспортів працювати вахтовим методом 3 через 3 місяці. Ви зможете не тільки добре заробити, але і поліпшити свої знання німецької мови, а також отримати масу іншого корисного досвіду.

Переваги сервісу

Пропозиція Hilfe – робота доглядальницею в Німеччині без посередників. Термін поїздки може бути будь-яким, але не менше 8 тижнів. Рекомендуємо першу поїздку обмежити 3 місяцями. За цей термін ви зможете освоїтися на новому місці і переконатися в тому, що заявлені умови праці відповідають дійсності. Після першої поїздки сервіс Hilfe може безкоштовно підготувати документи на відкриття робочої візи на півроку або рік. При цьому не обов’язково перебувати за кордоном весь цей термін. Ви зможете періодично (в заздалегідь обумовлених час) приїжджати додому, в Україну. Наш сервіс робить все, щоб робота доглядальницею в Німеччині була для вас максимально комфортною. Якщо у вас є неповнолітні діти, можна обмежити термін перебування 2 або 6 місяцями. Однак залишившись на більший період, можна заробити більше грошей – зарплата доглядальниці в Німеччині залежить від відпрацьованого часу і рівня кваліфікації працівника. Hilfe є авторизованим представником німецької компанії, ми працюємо на ринку більше 10 років. Пропонуємо:

 • швидкий пошук вакансії з урахуванням ваших побажань;
 • безкоштовне проживання та забезпечення харчуванням;
 • офіційне працевлаштування;
 • підписання контракту на території України;
 • гідну оплату праці, що нараховується на банківську карту.

Робота в Німеччині доглядальницею повністю легальна. Багато громадян нашої країни вже зуміли отримати гідну, і найголовніше – офіційну роботу, на території ЄС.

Що від вас потрібно

Ключові вимоги до претендентів наступні:

 • мати досвід догляду за людьми похилого віку (є можливість навчання);
 • володіти такими якостями, як: доброта, порядність і бажання допомагати людям;
 • володіти німецькою на базовому рівні або пройти базовий мовний курс.

Щоб почати співпрацю, зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Відповімо на всі питання, що цікавлять. Надамо допомогу і повне сприяння на кожному етапі працевлаштування.

Замовити зворотній дзвінок

© 2010-2020 - Hilfe - Легальная работа сиделкой в Германии