Всім відомо, що робота в Германії – це хороший шанс швидко покращити фінансове становище та забезпечити сім’ї благополучне майбутнє. В одній із найбагатших країн Європи та світу достойно оплачується праця, завжди є цікаві актуальні вакансії та шанобливе ставлення до іноземних робітників. Якщо Ваші життєві обставини змушують шукати варіанти працевлаштування за кордоном, то Німеччина – однозначно правильний вибір.

З допомогою нашого сервісу Ви зможете надійно влаштуватися та в найшвидші терміни виїхати. Ми підбираємо персонал для німецьких фірм і даємо нашим громадянам шанс на високий заробіток. Компанія спеціалізується на напрямку опікунство і догляд за пристарілими людьми. Для жінок – це чудове місце роботи з простими обов’язками і непоганою оплатою. Якщо Ви плануєте першу поїздку, не маєте досвіду, медичної освіти та на мінімальному рівні володієте мовою, то можна розраховувати на оплату від 800 євро – це з відсутністю витрат на проживання і харчування (забезпечуються роботодавцем). В подальшому тарифи оплати будуть вигідно підвищуватися.

Хороша робота для українців

Команда Opekun візьме на себе всі турботи по підготовці документів, підбору вакансії та узгодженню договору. Контракт підписується в Україні. Наші співробітники забезпечують максимально вигідні для конкретної ситуації умови оплати (з огляду на досвід, освіту). Ми організуємо для Вас безкоштовний переїзд до місця призначення і протягом всього часу перебування будемо надавати консультаційну підтримку. Чекаємо на Вас.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *