Хочете жити і працювати в Європі? Зараз для гарного працевлаштування за кордоном є всі можливості. Наша компанія пропонує Вам звернути увагу на Німеччину – одну з найбагатших країн світу, рівень життя в якій високий у всіх аспектах. Ми допомагаємо з виїздом і підбором вакансій роботи в Європі для українців .

Компанія «Опікун» спеціалізується на пошуку місць доглядальниць. Для жінок це відмінний варіант працевлаштування з гідною заробітною платою і оптимальними умовами праці. Обов’язки включать підготовку і догляд за літньою людиною, а житло і харчування забезпечуються роботодавцем.

З нами Ви буде влаштовані офіційно і зможете працювати за зручним графіком (вахтовим методом, з тривалим виїздом на 6 або 12 місяців або будь-яким іншим прийнятним для Вас шляхом). Звертайтеся для обговорення деталей.

Чи плануєте вирушити за кордон на заробітки і цікавитеся можливістю влаштуватися доглядальницею-домробітницею? Для жінок це хороший спосіб отримання високої оплати при виконанні стандартних домашніх справ. Вам доведеться лише готувати і прибирати, а якщо у підопічного є проблеми зі здоров’ям, то ще контролювати прийом ліків і допомагати з підтриманням особистої гігієни.

Робота за кордоном для жінок

Ми підбираємо вакансії в Німеччині і супроводжуємо наших співгромадян в успішному працевлаштуванні за кордоном. Самостійний пошук роботи, узгодження деталей з роботодавцем і підготовка документів – дуже клопітка заняття. До того ж в таких випадках є ризик стати жертвою шахраїв. Якщо Ви хочете якомога швидше виїхати на роботу і бути впевненими в надійності місця, то звертайтеся до нас. Ми відправили до Німеччини сотні клієнтів (читайте відгуки) і регулярно отримуємо від них вдячні відповіді. Через наш сервіс Вас чекає офіційне працевлаштування з повним виконанням всіх домовленостей, хорошою зарплатою і умовами проживання.

Німеччина – перспективна країна для високого заробітку

Ми швидко шукаємо роботу в Німеччині для українців , забезпечуємо безкоштовний переїзд і консультуємо з усіх тематичних питань весь період Вашого перебування за кордоном. Ви будете відчувати не тільки підтримку від рідних, але також зможете отримати корисні поради від наших співробітників. Будемо раді посприяти Вашому працевлаштування.

Для дівчат є чимало варіантів роботи за кордоном. Переживаєте, як знайти гарну вакансію в Європі і не стати жертвою шахраїв, які обіцяють працевлаштувати за передоплату? З побоюванням вірите словам? Рекомендуємо звернутися в спеціальне агентство з працевлаштування. Такі компанії займаються підбором персоналу для іноземних роботодавців.

Шукаєте вакансію з житлом?

Для дівчат робота в Німеччині – відмінний шанс добре заробляти і отримати цінний досвід. Надалі можливо навіть оформити посвідку на проживання.

Одна з найпопулярніших – вакансія помічниці по будинку або доглядальниці для догляду за літніми людьми. Часто це нескладна, але добре оплачувана робота зі здоровими підопічними, яким просто потрібно допомагати по господарству.

Терміново потрібно знайти вакансію?

Шукаєте роботу в Німеччині легально і не хочете даремно витрачати час на пошуки? Звертайтеся в компанію «Опікун». Ми зможемо швидко знайти високооплачувану вакансію помічниці по будинку або доглядальниці з проживанням та офіційним працевлаштуванням.

Дуже добре, якщо у Вас є медична освіта або Ви доглядали за літнім родичем. При такому досвіді і знання німецької мови у Вас зарплата буде ще вище. Якщо буде потрібно, компанія пропонує програму навчання.

Ми працюємо без передоплати, Вам надається оплата дороги туди і назад. При хорошому рівні доходу у Вас будуть мінімальні фінансові витрати. Ми гарантуємо супровід на всіх етапах.

Телефонуйте для обговорення деталей.

Цікавить, що потрібно, щоб відправитися в Німеччину з перспективою пристрою на довгострокове проживання? Найперше і найважливіше – документи для виїзду і законного перебування в країні, а також місце роботи. Протрудівшісь в цій європейській країні протягом кількох років (легально), Ви зможете претендувати на отримання різних типів дозволів на проживання.

Наша компанія пропонує вакансії роботи в Німеччині для громадян України (переважно для жінок). Ми спеціалізуємося на напрямку – опікунство і догляд за людьми похилого віку. Це добре оплачувана робота, виконання якої не принесе для Вас великих труднощів, але стане відмінним стартом, щоб зачепитися в країні. Офіційне працевлаштування від сервісу «Опікун» дозволить швидко покращити своє фінансове становище і отримати перспективи для імміграції.

Хочете жити і працювати в Німеччині? Ми допоможемо з виїздом

Більшість українців, шкодують влаштуватися в Німеччині, цікавляться оформленням ПМЖ. Найбільш прості способи – шлюб з громадянином країни, ведення бізнесу та навчання. Якщо зараз у Вас немає можливості для реалізації будь-якого з цих способів, то краще рішення – працевлаштування. Тривала робота за договором також може стати основою для отримання ПМЖ.

Насправді українцю поїхати в Німеччину не так вже й складно, а головне – бажання і відкритість до наявних пропозицій. Телефонуйте нам для обговорення деталей!

Співробітники компанії Оpekun в будь-який час консультують по всіх виниклих тематичних питань. Вони прекрасно знають, що потрібно, щоб працювати в Європі і тому пропонують свою професійну підтримку. Йдеться про сприяння в правильному оформленні необхідних документів, вирішенні організаційних моментів, пов’язаних з переїздом, а також надання гарантії забезпечення безкоштовним проживанням та харчуванням.

Щоб отримати гарну вакансію і високу зарплату, яка дозволить Вам утримувати себе або сім’ю, що залишилася на батьківщині, а також виключити виникнення будь-яких неприємностей при працевлаштуванні за кордоном, рекомендуємо зв’язатися з нами (контактна інформація є на сайті). Впевнені: Ви залишитеся задоволені.

Цікавить компетентна інформація про те, що потрібно, щоб переїхати до Німеччини? Ви налаштовані не на короткострокові поїздки для заробітку, а на пристрій в новій країні з перспективою повної імміграції? Тоді Вам потрібно подбати про оформлення візи на якомога більш тривалий період і пошуку офіційної роботи. Працюючи в Європі за контрактом без виїзду на батьківщину, Ви будете готувати собі сприятливий грунт для подальшого оформлення ПМЖ. Також потрібно вчасно сплачувати передбачені для трудових мігрантів податки і мати можливості для оренди житла.

Наша компанія пропонує легальну роботу в Німеччині в області опікунства. Для жінок це хороший шанс пристойно заробляти без великих фізичних труднощів. Проста і високооплачувана посада дозволить Вам забезпечити собі гідне життя в Німеччині і покласти початок успішному переїзду на постійне проживання.

Ми будемо раді допомогти Вам у пошуку надійних вакансій і вирішенні поточних організаційних питань. Вам будуть надані консультації з усіх тематичних питань та інформаційна підтримка після виїзду. Чекаємо звернень.

Народження дитини – дуже важливий етап становлення молодої сім’ї. Але навіть етап такої важливості може виявитися досить складним і трудомістким, особливо в країні з високою бюрократією, як в Німеччині – однієї з провідних країн Європейського Союзу. Завдяки високому рівню підходу до допологового періоду, а потім і до після родовому, завдяки відмінно функціонуючої системи медичного страхування, Німеччина – одна з найбільш пріоритетних країн серед тих, хто готується стати батьками.

Перший етап

Перед початком пологів, слід перевірити ще раз які саме розтрати покриває медстраховка, що саме входить в список допологового періоду, пологів і після народження дитини. Згідно із законодавством ФРН, у породіллі є право на користування послугами гінеколога (Frauenarzt), який видає «паспорт матері», в якому офіційно підтверджується вагітність. У цьому документі вказуються особисті дані вагітної жінки, а також ведеться запис основних подій, пов’язаних з майбутнім довгоочікуваною подією. Цим же лікарем видаються направлення на обстеження у інших лікарів, направлення на здачу аналізів, проходження УЗД.

Другий етап

Перед пологами породілля також проходить консультацію у акушера «Hebamme», яку він може проводити як в акушерському пункті, на німецькому « Hebammenzentrum », Так і на дому у майбутніх батьків. У великих містах, наприклад, Берлін, Гамбург, Бремен, посаду акушера в дефіциті, тому до прослуховування лекції від фахівця за родами потрібно готуватися заздалегідь. Допомогти з пошуком професіонала, який прийме пологи, може гінеколог, близькі, друзі або ж пошукові машини в інтернеті. Курси перинатальної йоги – ще один із способів підготуватися до пологів. Відповідно до законів Німеччини, частина витрачених це грошей може відшкодовуватися державою. Слід заздалегідь визначитися і з місцем проведення пологів: буде це лікарня, пологовий центр або будинок – вирішувати Вам. Якщо вибір припав на лікарню, то страховка покриє більшу частину витрат, в двох інших випадках – батьки будуть змушені витратити додаткову суму.

Ще один пункт, над якою потрібно подумати заздалегідь – оформлення пакету документів для відпустки. Згідно з трудовим законодавством ФРН, в допологової період породіллі мають право скористатися оплачуваних 6-ним відпусткою, і 8-тижневим після народження дитини. Жінкам з недоношеними дітьми покладається 12-тижневий відпочинок.

третій етап

Протягом цього періоду батькам доведеться повозитися з «паперової» роботою. Разом з консультантом потрібно розібратися про тонкощі отримання громадянства в Німеччині. Якщо пара не перебуває в шлюбі, батькам необхідно документально підтвердити батьківство. На третьому етапі оформляється допомогу на дитину (нім. «Elterngeld») і довідки, необхідні для його отримання. Список важливих документів: паспорт, медстраховка, страхова карта, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб.

Подумайте і про те, щоб знайти підготовчі материнські курси, а також купите список найнеобхідніших речей для новонародженого малюка. Німецькі ринки «Flohmarkt» – прекрасна можливість придбати товари першої необхідності, іграшки, одяг, меблі за доступними цінами, високого якість виробництва.

Використовуючи обезболенное, повернення з пологового центру додому пройде набагато швидше. Порадитися, які види знеболювання краще використовувати, потрібно з лікарем, вартість послуг якого оплачується медичною страховкою. У родових центрах Німеччини анестезію намагаються не використовувати, обмежуючи породіллю від знеболюючих. Замість цього застосовується методика пологових ванн, гомеопатії, ароматерапії, що дозволяє природним шляхом знизити чутливість майбутньої матері. У лікарні ж присутній епідуральна анестезія, таблетки, розчини. Висока компетентність акушера – важлива деталь, тому до вибору того, хто прийме пологи потрібно підходити відповідально. Як ніколи до речі в лікарні буде невеликий вентилятор, оскільки кондиціонерів в палатах немає.

Медкарта малюка – основний документ новонародженого. У ньому записуються результати медичного обстеження, призначення, вказівки. Через 6 годин після пологів матір може повертатися додому, якщо пологи пройшли без ускладнень. В іншому випадку – виписується вона з лікарні через 3-5 днів. Незабаром, дитина проходить другу стадію перевірок U2. Далі за здоров’я мами і дитини стежить акушер. У Німеччині для породіль створені всі необхідні умови, комфорт і зручності. Бажаємо успіху всім, хто збирається народжувати саме в цій країні.

У 2017 році в ЄС було подано 650 тисяч первинних заявок про надання притулку, роком раніше – 1,2 млн. Більшість клопотань було подано на території Німеччини.

У минулому році в 28 країнах Євросоюзу майже вдвічі знизилося число первинних заявок на надання статусу біженця. Цей показник склав в 2017 році трохи менше 650 тисяч прохань, роком раніше він дорівнював 1,2 мільйона.

Про це повідомляє в середу, 14 березня, газета  WAZ  з посиланням на дані Євростату.

Більшість клопотань про надання притулку при цьому були подані на території Німеччини – 198,2 тисячі. На другому місці – Італія (126,6 тисячі заявок), на третьому – Франція (91 тисяча), на четвертому – Греція (57 тисяч). Найменше клопотань – в Словаччині (150), Естонії (180) і Латвії (355).

Разом з тим частка заявок в ФРН в загальному показнику по Євросоюзу знизилася з 60% в 2016 році до трохи більше 30% в 2017-м.

Ці цифри відображають показники заяви на отримання політичного притулку, поданих вперше. З урахуванням вторинних і наступних клопотань загальний показник по ЄС у 2017 році становить 704,6 тисячі, в ФРН – 222,6 тисячі, вказує далі видання. У той же день звіт буде офіційно представлений в Брюсселі.

Тим часом в 2018 році в Німеччині триває тенденція попереднього року. Згідно з опублікованими 12 березня даними МВС ФРН, в лютому подали первинні заявки про надання притулку близько 11 тисяч осіб. Це на 1,3 тисячі менше, ніж у січні і на 3,3 тисячі менше, ніж у лютому 2017 року. Більшість заявників – громадяни Сирії, Іраку і Нігерії.

Раніше повідомлялося, що  населення Німеччини збільшилася на півмільйона  за рахунок біженців. До країни прибули 1,865 млн чоловік, тоді як покинули – 1,365 млн.

Цікавлять приватні оголошення по роботі доглядальницею? Якщо Ви хочете знайти надійне місце за кордоном, то скористайтеся професійним супроводом. Так Ви точно уникнете шахраїв і зможете в найкоротші терміни виїхати за кордон для хорошого заробітку.

Наша компанія пропонує легальну роботу в Європі від перевірених фірм з підбору персоналу. Ми багато років співпрацюємо з німецькими представниками і на зараз маємо базу хороших пропозицій, регулярно поповнюється свіжими вакансіями. Наші співробітники підберуть для Вас варіант відповідно до наявних привілеями (освіта, досвід, знання мови) і особистими побажаннями. Переважно до претендентів на посаду опікуна немає строгих вимог, але зазначені вище умови позитивно вплинуть на заробітну плату.

Ми узгодимо договір з оптимальними умовами і забезпечимо зручний графік виїздів на роботу (наприклад, вахтовим методом). Ви добре влаштуєтесь для стабільного заробітку.

Шукаєте роботу з проживанням? У нас є варіанти

Робота доглядальницею вигідна не тільки по оплаті, але за рахунок відсутності для виконавця клопоту з проживанням та харчуванням. Це безкоштовно надається роботодавцем. Тому повну суму зароблених грошей Ви зможете використовувати на вирішення наявних завдань.

Телефонуйте або приходьте в офіс для розгляду актуальних вакансій. Будемо раді Вам допомогти.

Цікавитесь, як шукати роботу в Європі? Для мінімізації ризиків і економії особистого часу рекомендуємо Вам скористатися нашими послугами.

Пропонуємо тільки офіційну роботу в Європі

Компанія «Опікун»:

  • більше десяти років займається підбором персоналу для іноземних фірм;
  • має бездоганну репутацію надійного партнера;
  • забезпечує хорошою роботою в Європі з гарантією надання безкоштовного проїзду, житла і харчування;
  • надає підтримку на всіх етапах взаємодії;
  • допомагає з оформленням документів;
  • організовує виїзд за кордон без зайвого клопоту.

Потрібна робота в Європі для осіб, які досягли 18 років?

Регулярно відвідуючи наш сайт Ви будете точно знати, де шукати роботу в Європі. Ми пропонуємо велику кількість корисної тематичної інформації, а також в будь-який час готові відповісти на виниклі у Вас питання.

Всі наявні вакансії роботи в Європі для українців  надаються повнолітнім особам, незалежно від освіти та навичок. Також немає строгих вимог щодо рівня володіння німецькою мовою. В обов’язки входить догляд за людьми похилого віку, для виконання якого потрібні терпіння і уважне сумлінне ставлення до підопічного.

Будемо раді Вашим зверненням (контакти для зв’язку є на сайті). Разом ми підберемо найсприятливіші для Вас умови працевлаштування за кордоном.